ELJÁRÁSREND

ELJÁRÁSREND A épület és Bazársor

Tisztelt Szülők, kedves Tanulóink!

Az eljárásrendünket 29/2021.(XI.19.) EMMI határozata alapján módosítjuk, és a következők betartását kérjük:

• A tanításban csak tünetmentes diákok vehetnek részt. Akinek bármely, a koronavírus fertőzésre közvetlenül utaló (láz, száraz köhögés, nehézlégzés, ízérzés- és szaglásvesztés), vagy kevésbé közvetlenül utaló tünetei (izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj) vannak, keresse a háziorvosát, tájékoztassa az osztályfőnököt vagy az iskola vezetését!
  • Azokat a tanulókat, akiknél a nap folyamán mi észleljük a fent megnevezett tüneteket, elkülönítjük, értesítjük a szülőt, akit kérünk, minél hamarabb vigye el gyermekét intézményünkből.
  • Az iskola területére és épületeibe továbbra is csak az itt tanulók és az itt dolgozók léphetnek be.
  • Személyes ügyintézés: előre egyeztetett időpont szerint 53/311-963.

A belépés csak akkor engedélyezhető, ha a belépni kívánó személy koronavírus elleni védettségét igazolja. Szájmaszk használata kötelező!

• Az A épületbe és a Bazársorra a reggeli érkezéskor diákjaink két bejáratot használhatnak, a Szív utca felőli főbejáratot, és a Kazinczy utca felőli kiskaput. Mindkét bejáratnál a kézfertőtlenítés kötelező.
  • Távozás csak a főbejáraton keresztül (Szív utca felől) lehetséges!
  • A szülők a napközis és tanulószobás gyermeküket a főbejárat előtt várhatják.
  • Diákjainknak, tanárainknak a tantermekben/szaktantermekben, a folyosón, a mosdókban, az öltözőkben és egyéb közösségi terekben a szájmaszk viselése, valamint a kézfertőtlenítők használata kötelező!

Az eljárásrend az élethelyzethez igazodva változhat.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük.

Cegléd, 2021. 12. 01.                                                                                                                       Vas János Zoltán

ELJÁRÁSREND B épület

Tisztelt Szülők, kedves Tanulóink!

• A tanításban csak tünetmentes diákok vehetnek részt.
  • Akinek bármely, a koronavírus fertőzésre közvetlenül utaló (láz, száraz köhögés, nehézlégzés, ízérzés- és szaglásvesztés), vagy kevésbé közvetlenül utaló tünetei (izomfájdalom, orrdugulás, orrfolyás, torokfájás, hasmenés, légszomj) vannak, keresse a háziorvosát, tájékoztassa az osztályfőnököt vagy az iskola vezetését.
  • Reggel diákjaink a B épületbe egyedül mehetnek be.
  • Távozáskor a szülők gyermeküket az udvaron várhatják. Szülő az épületbe nem léphet be! Kérjük a szülőket, hogy az egymás között a 1,5 méteres távolságot tartsák be! Szájmaszk használata kötelező!
  • Érkezéskor és napközben a kézfertőtlenítés kötelező.
  • Személyes ügyintézés előre egyeztetett időpont szerint. Az intézménybe a belépés csak akkor engedélyezhető, ha a belépni kívánó személy koronavírus elleni védettségét igazolja. Szájmaszk használata kötelező!

Az eljárásrend az élethelyzethez igazodva változhat.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük.

Cegléd, 2021. 12. 01.

Vas János Zoltán