ELJÁRÁSREND

Tisztelt Szülők!

A nevelés-oktatás zavartalan és biztonságos folytatása érdekében intézményünkben a következők betartását kérjük:

• Az óvodába csak egészséges gyerekek léphetnek be, ezért figyeljék gyermekeiket és bármilyen betegségtünetet produkálnak, jelezzék háziorvosuknak és tartsák őket otthon!
  • Amennyiben a gyermeknél az óvodában betegséget észlelünk, értesítjük a szülőt és megkérjük hogy, minél hamarabb vigye el gyermekét intézményünkből.
  • Amennyiben COVID-ra utaló vagy COVID-os helyzettel kapcsolatos problémákkal találkoznak a családban, keressék a háziorvosukat, és tájékoztassák a csoport óvodapedagógusait vagy az óvoda vezetését!
  • Továbbra is szükség van rendszeres fertőtlenítésre. Épületbe lépéskor hastnálják a kézfertőtlenítőt. A maszk használata önkéntes.
  • Kérjük a szülőket hogy érkezéskor, távozáskor a lehető legrövidebb időn belül hagyják el az épületet és az udvart is!
  • Akik ebéd után érkeznek gyermekükért, lehetőleg az udvaron várakozzanak.

Az eljárásrend az élethelyzethez igazodva változhat.

Megértésüket és támogató együttműködésüket előre is köszönjük.

Cegléd, 2021. szeptember 1.                                                      Vas János Zoltán