ELJÁRÁSREND

Tisztelt Szülők!

A nevelés-oktatás zavartalan és biztonságos folytatása érdekében 2022.03.01-től intézményünkben a következők betartását kérjük:

• Az intézményben a gyermekek fogadásának és kiadásának új rendje értelmében a gyermeket egy fő kisérő a csoportszoba ajtajáig kísérheti.

• Óvodánk épületébe kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek, szülő és dolgozó léphet be!
  • Az épületbe lépő szülők számára a szájmaszk viselése kötelező!
  • Kérjük, hogy érkezéskor használják a vírusölő hatású kézfertőtlenítőt!
  • Kérjük, hogy az ebéd után távozók várják meg a dolgozók jelzését, az ebéd befejezéséig az udvaron várakozzanak!
  • Kérjük, hogy az öltözőben a lehető legrövidebb ideig tartózkodjanak!
  • Amennyiben a gyermeknél az óvodában betegséget észlelünk, értesítjük a szülőt és megkérjük hogy, minél hamarabb vigye el gyermekét intézményünkből.
  • Amennyiben a családban, ill. a gyermek környezetében Covid-fertőzés áll fenn, kérjük haladéktalanul jelezzék az intézmény felé.

Az eljárásrend az élethelyzethez igazodva változhat.

Megértésüket és támogató együttműködésüket előre is köszönjük.

Cegléd, 2022. február 24.                                                      Vas János Zoltán