Étkezés lemondás

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az idei tanévtől változás történik az étkezés lemondásában betegség vagy hiányzás esetén. Továbbra is 2 nappal előre tudjuk kijelenteni a tanulókat, aminek a módja telefonos lemondás. Az étkezést 9.00 és 11.00 óra között lehet lemondani az étkezésért felelős kollégánál a következő telefonszámon: 06-30-322-5134

Azon a 2 napon, amelyen nem tudjuk a gyermeket kijelenteni, a szülő ételhordóban elviheti az ebédet. A gyermek nevével és osztályával ellátott igazolással lehet megtenni, amit fél 12-től lehet a portán elkérni.

Kérjük, hogy akinek kedvezmény jár, már az első napon kérjen igénylőlapot és az igazolással együtt szeptember 3-ig /péntek/ adja le. Az alsós tanuló a napközis nevelőnek, a felsős tanuló az osztályfőnöknek.

Bármilyen változtatás csak írásban lehetséges a megfelelő nyomtatvány kitöltésével.

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel: