Böde Péter Vándor meseíró

Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy meghívásunkra október 17-én újra vendégül láthatjuk Böde Pétert, a Vándor Meseírót! Író-olvasó találkozói során, a résztvevők játékos, humoros formában tanulhatnak az állat-, és növényvilágról. Az író fontos küldetésének tartja, hogy bevezesse a fiatalokat a magyar nyelv szépségébe, sokszínűségébe. Gondolatain keresztül ösztönzi a diákokat olvasásra, alkotásra és önbizalmukat erősítve lelkesíti céljaik elérésében.

A találkozókat követően 17-én és 18-án délután, 13-17 óráig dedikálással egybekötve csütörtökön az iskola „B” épületében”, pénteken a főbejáratánál vásárolhatják meg az író, költő alkotásait.

Honlapjának címe: www.vandormeseiro.hu, ahol bővebben olvashatnak táborairól, segítői tevékenységéről, szülők és pedagógusok visszajelzéseiről.

Üdvözlettel, Böde Péter nevében a szervező pedagógusok: Györgyi néni és Marika néni