Egészségmegőrző napok Kőröstetétlenen

Egészségmegőrző napok Kőröstetétlenen

 
November 20-21-én került sor az immár hagyományosan megrendezett programsorozatra.Próbáltunk változatos, minden korosztálynak megfelelő eseménysort összeállítani.Meghirdettünk egy rajzversenyt a mobiltelefon használatának veszélyeiről. Az alsósok ügyességi versenyen vettek részt, még a nagyok a futásban kitartásukat bizonyíthatták. Felajánlást kaptunk sajtkóstoláshoz a helyi sajtüzemtől és a Nestlé cég kakaóport küldött a gyerekeknek. Nagyon tartalmas és hasznos információkat tudtunk meg a Vöröskereszt Ceglédi Kirendeltségének munkatársaitól valamint a Török János Egészségügyi és Mezőgazdasági Szakközépiskola tanáraitól és diákjaitól. Az interaktív foglalkozáson túl pályaorientációs tájékoztatást is kaptunk. A 2. nap programját az érdeklődők gyógytornával zárhatták. 
 
Kékvölgyi Viktor
DÖK