Sulifutás versenyeredmények

Sulifutás versenyeredmények

Minden ősszel vidám seregszemle az iskolafutás. Évfolyamonként dobogóra állhatnak a leggyorsabbak

2012-2013-as lányok: 
 
1. Pető Zselyke 1.m
2. Stummer Róza 1.m
3. Németh Imola 1.s
4. Hatos Boglárka 1.e
5. Baráth Eszter 1.m 
6. Rózsás Liliána 2.s
7. Majorosi Maja 1.a
8. Tarjáni Boróka Emese 1.a
9. Kun Nóra 1.m
10. Kis-Papp Bori 1.m
 
 
2012-2013-as fiúk:
 
 1. Vincze Zsolt 1.a
2. Ugrin Marcell 1.a
3. Benke Barna 1.a
4. Polyák Levente 2.s
5. László Norbert 1.s
6. Kelemen István Bendegúz 2.b
7. Tóbi Gábor 1.m
8. Bodor-Táncuos Máté 1.s
9. Lukácsi Zétény 2.b
10. Virág Gergő Ádám 1.s
 
2011-es lányok:
 
1. Sivók Petra 2.b
2. Bugyi Adrienn 3.m
3. Juhász Janka 2.b
4. Kovács Kinga 3.m
5. Cseh Emese 2.b
6. Locskai Lili Sára 3.k (Kőröstetétlen)
7. Pető Lola 2.b
8. Bíró Gréta 2.b
9. Fodor Lara 3.a
10. Szívós Lorina 2.b
 
2011-es fiúk:
 
1. Farkas Dávid 1.a
2. Hoós Dávid 3.a
3. Bogdán Vencel 2.a
4. Szalisznyó Zsombor 2.b
5. Csáki Zétény 1.k ( Kőröstetétlen)
6. Lovas Maximilián 2.k (Kőröstetétlen)
7. Pataki Bence 2.m
8. Cseh Attila 2.a
9. Varga Ábel 2.b
10. Hamza Martin 2.a
 
2010-es lányok:
 
1. Gábor Hanna 4.b
2. Kiss Jázmin Szófia 3.a
3. Répás Zselyke 3.m 
4. Papp Emese Rebeka 3.b
5. Üllei-Zakar Anna 3.m
6. Langó Zora 4.m
7. Polyák Réka 3.m
8. Szikora Dorina 4.b
9. Hóbár Mercédesz 3.b
10. Bukor Lili 3.b
 
2010-es fiúk:
 
1. Mózes Máté 3.a
2. Petró Barnabás 3.a
3. Gábor Artúr Krisztián 3.b
4. Negoita Alex 2.a
5. Pető Mór 3.m
6. Molnár Dániel Zsolt 3.a
7. Fülöp Ádám 4.a
8. Balogh Bence 3.a
9. Farkas Gergő 4.m
10. Búzás Sándor 3.b
 
2009-es lányok: 
 
1. Benke Nóra 5.a
2. Bugyi Vivien 4.a
3. Stummer Réka 4.m
4. Deli Jázmin 4.a
5. Ungvári Lili 5.a
6. Marosi Luca 5.a
7. Dugasz Maja Jázmin 4.m
8. Bajor Fanni Izabella 4.m
9. Tukacs Gitta 4.a
10. Dóczi Hanna 4.b
 
2009-es fiúk.
 
1. Császi Balázs 4.b
2. Máté Miklós 4.b
3. Fedák Alex 4.b
4. Cseh Dávid 5.a
5. Pákozdi Vilmos 5.b
6. Bozóki István 4.a
7. Drobny Gyula 4.m
8. Zala Vincent 4.k (Kőröstetétlen)
9. lovas Dominik 5.k (Kőröstetétlen)
10. Ugrin Zalán 4.b
 
2008-as lányok:
 
1. Petró Zsanna 5.a
2. Erdei Nóra 6.a
3. Gábor Zsófia 5.b
4. Papp Gréta 5.b
5. Kovács Adrienn 5.a
6. Séllei Réka 6.a
7. Vámos Noémi ( Kőröstetétlen)
8. Hoós Veronika 5.a
9. Borics Boróka 6.a
10. Nagy Enikő 6.b
 
2008-as fiúk:
 
1. Tabáni Balázs 5.b
2. Rétyi Roland 5.a
3. Józsa Balázs 5.a
4. Mihály Barnabás (Kőröstetétlen)
5. Varga Soma 6.b
6. Mustó Gergő 5.b
7. Bíró Marcell 5.m
8. Kádár Zalán 5.a
9. Bujáki Botond 5.a
10. Beke Zsombor 5.a
 
2007-es lányok:
 
1. Nagy Anna 6.b
2. Tóth Emma Rozália 7.a
3. Eichmüller Boglárka 7.b
4. Bahr Szófia 6.m
5. Medveczky Anna 6.a
6. Sila Réka 6.m
7. Ócsai Krisztina 6.m
8. Hodossy Nikolett 6.a
9. Szekeres Anna 6.a
10. Gigor Stella 6.b
 
2007-es fiúk:
 
1. Kármán Zsombor 6.m
2. Ócsai Dávid 6.b
3. Módos Máté 6.a
4. Janik Milán 6.a
5. Nagy Richárd 6.a
6. Mózes Gergő 6.a
7. Vörös Csaba (Kőröstetétlen)
8. Horváth Levente 6.b
9. Pető Zsombor 7.m
10. Farkas Mózes 6.m
 
2006-os lányok:
 
1. Pásztor Petra 7.a
2. Pataki Amina 7.a
3. Marton Georgina 7.m
4. Mihály Csenge (Kőröstetétlen)
5. Tóth Szabina 7.m
6. Fekete Dorina 7.a / Pokorni Cintia 7.b
7. Ludányi Emese 7.b
8. Vonnák Alexandra 7.b
9. Kolcsár Jázmin 7.m
10. Heczendorfer Enikő 7.m
 
2006-os fiúk:
 
1. Fehér Zsolt 7.b
2. Pokorni Zalán 7.b
3. Fülöp Lajos 6.a
4. Pálfi Zsolt 8.m 
5. Varga Dániel (Kőröstetétlen)
6. Pintér Boldizsár 8.m
7. Józsa Attila 7.a
8. Faragó Richárd 7.a
9. Monori Levente 7.m
10. Tóth Dániel 8.m
 
2004-2005-ös lányok:
 
1. Osztó Alexandra 8.b
2. Gyapjas Liliána 8.a
3. Perlaki Hanna 8.m
4. Jankai Luca 8.a
5. Ozsváth Nikolett 8.b
6. Darányi Julianna 8.m
7. Lendér Lilla 8.a
8. Sipos Petra 8.a
9. Németh Rebeka 8.a
10. Kálmán Enikő 8.b
 
2004-2005-ös fiúk:
 
1. Köllő Ferenc (Kőröstetétlen)
2. Tóth Gergő 8.a
3. Banai Bence 8.b
4. Szabó Kristóf 8.b
5. Bíró Péter 8.b
6. Palásti Bence 8.a
7. Kállai Kristóf 7.m
8. Nagy Benjámin 8.b
9. Paska Levente 8.a
10. Csoh Áron 8.m